ГЛУЗД

“І зайде сонце” –  динамічна історія у дусі суворої Монтани. Вона розповідає про велику та згуртовану родину Лонгбов, головною героїнею якої є Бодін – сильна, амбітна, незалежна керівниця сімейного бізнесу. Родина має велике ранчо, багато худоби та готельний комплекс. І, здавалось би, все у родини добре, проте …

 Аліса, тітка Бодін, зникла в день весілля її батьків, і про її долю не було нічого відомо. Через десятки років Аліса знаходиться – виснажена, постаріла сива жінка з жахливими травмами – як фізичними, так і душевними. Її було викрадено маніяком, скаженим релігійним фанатиком, який впродовж усіх років живе неподалік від родини Бодін.

Окрім загадкової історії викрадення, читачів чекають розповіді про інші незрозумілі вбивства жінок, життя родини Лонгбов, давню ворожнечу та кохання.

Що довелося пережити Алісі? Як вона повернулась додому? Чи покарають злочинця? Це та багато іншого в романі Рони Робертс.

 

Цікаві цитати:
* Слабка стать – ага, чорта з два. У руках жінки вся влада, все тільки тому, що вона жінка;
* …жінка може народити двох дітей, виховувати їх однаково – ті самі правила й цінності, привілеї та покарання, і все ж зрештою виростає двоє абсолютно різних людей.

Цікаі факти:
Нора Робертс – авторка бестселерів за версією The New York Times.

Наші партнери