ГЛУЗД

У містечку Флінт-Сіті стається моторошне вбивство підлітка. Звинувачують у скоєному зразкового сім’янина, батька двох доньок, тренера молодіжної команди з бейсболу -Террі Мейтленда. Його привселюдно арештовують. Чоловік не визнає своєї провини, проте шокуючі докази говорять протилежне. На тілі вбитого знаходять ДНК Террі, свідки бачили його з жертвою того дня – усе проти нього. І миттєво чоловік, якого любили та поважали у місті, для всіх стає вбивцею. Та є одне АЛЕ! Того дня Мейтленд знаходився далеко за містом. Це підтверджують друзі, знайомі, відбитки пальців і найголовніше – репортаж з події, де знаходився в час вбивства обвинувачений. Здавалось б, 100% алібі.

То хто ж вбивця? Як можна знаходитись одночасно у двох місцях? Що робити, якщо залізобетонні докази з обох сторін? І чи впевнені ви, що обличчя не можна вкрасти? Без спойлерів. Шокуючу відповідь знайдете на сторінках роману.

Додам від себе… Закінчення було простішим, ніж я очікувала. Це ж КІНГ – профі у своїй сфері – король жахів – гууууру. Тому й вимог більше. З недоліків можу виокремити спад зацікавленості в другій половині детективу, який плавно переходить у містику, а також, як на мене, примітивне завершення.

Проте, звісно ж,  книга варта прочитання. Повторюсь – це ж КІНГ.


Цікаві цитати:

·  немає нічого неможливого. Можливо все. Світ повний дивацтв і загадок;

·  будь-який хороший юрист володіє мистецтвом розвішування локшини;

·  прогрес не стоїть на місці. І ти або мчиш вперед разом з ним, або плетешся в хвості.

Цікаві факти:

·  бестселер The New York Times;

·  міні-серіал від НВО;

·  роман, який названо найсміливішим творінням Кінга.

Наші партнери