ГЛУЗД

Світлана Талан “Коли ти поруч”: врятувати чиєсь життя, згубивши своє…

   Книга про щастя та горе, про любов і зраду, про життя та смерть.
   Тільки уявіть: ви щаслива людина, у якої є робота, кохання, сім’я, друзі – все, що потрібно для щастя, проте один випадок змінює цю ідилію назавжди. Так сталось і з головною героїнею цього роману. Дарина –  молода дівчина, життя якої вщент розбилося на крихітні шматочки після однієї аварії.
   Рятуючи життя інших, надаючи першу медичну допомогу, невдовзі Даша дізнається, що заразилась на СНІД. Та найтрагічнішим є те, що, здавалось би, найрідніші люди відвернулися від неї. Адже для батьків важливішим стало те, що скажуть люди, ніж почуття власної ж дитини. Наречений залишив напередодні весілля, подруга обірвала всі зв’язки та ще й звільнили з роботи.
   Чи можливо наодинці, без підтримки найдорожчих, боротися з такою недугою? ТАК. Дарина своїм прикладом показує, що потрібно жити далі й не втрачати надії на краще.
      Ця книга нагадує нам про швидкоплинність життя і його цінність. А також показує нашу необізнаність щодо ВІЛ-інфікованих людей.

Цитати:

 “Ось так завжди, – подумала Даша з гіркотою в душі. – Жінки мріють про щось неземне, про гарне і вічне, а чоловіки – прагматики, думають про матеріальне”.

 “Самотність – це страшно. Це почуття не можна передати словами. Воно схоже на бездонний океан. Або на космічний простір, коли мчиш і знаєш, що попереду все така ж нескінченність”.

 “По цьому життю, якщо хочеш знати, треба йти напролом, змітаючи все на своєму шляху. Інакше тебе зжеруть, якщо ти, звичайно, не встигнеш першою вкусити”.

Цікаві факти:

  • Спершу роман мав називатись “Щастя тим, хто йде далі”, проте Світлані Талан у видавництві порадили змінити назву.
  •  За перший рік роману було продано рекордний наклад: 80 000 примірників.
  •  Авторка родом зі східної України, проте більш читабельним (за кількістю проданих книг) роман виявився саме на заході.

Наші партнери