ГЛУЗД

Алла Аннюк: «Моя ерудиція, тонкий гумор та завидна фігура – варті окремої уваги»

Жінка, яка знає, як полегшити і зробити чистішим життя та при цьому побудувати успішний бізнес в рідному місті.

  Алла Аннюк – засновниця клінінгової компанії в Коломиї. Глузду відверто розповіла про свої натхнення, тимчасові труднощі  і, звичайно ж, реалізацію бізнес-ідеї.

Алло, Вас, напевно, часто запитують, як виникла ідея створення клінінгової компанії?

 Проект створення компанії визрів під час ремонту мого дому. Після його завершення, термінове відрядження, і на додачу – син першокласник. В квартирі після ремонту –  пилюка і бруд, а часу обмаль. От і виникла думка про фірму, яка б зробила за мене всю роботу (сміється – авт.). З часом мрія втілилась в реальність і народилася клінінгова компанія, яка займається професійним прибиранням.

Чому ж тоді клінінг, а не прибирання?

  На жаль, сьогодні, коли кажуть просто прибирання, в уяві постає старша жіночка з ганчіркою, яка витирає пил. Прибирання ж клінінговою компанією передбачає професійний підхід до, здавалося б, простого прибирання. Сюди входить професійна техніка, обладнання, інвентар,  миючі засоби та кваліфікований персонал.

Які труднощі виникали у процесі роботи?

 У моєму житті було багато випробувань і труднощів, але питання не в тому, що з тобою трапляється, а в тому, як ти на це реагуєш. Що стосується, безпосередньо роботи, то найбільшою невдачею були два пилососи, які поламалися в один день (сміється – авт.). Але це дрібниці в порівнянні з великою кількістю вдячних клієнтів, які надихають на нові проекти.

Чи не легше було б купити франшизу з клінінгу у відомого всеукраїнського бренду, забезпечивши себе рекламою та підтримкою?

 Можливо, легше, але зробивши аналіз фірм, які надавали франшизи, виявилося, що у нас різне бачення якості послуг. Чомусь в Україні існує не дуже гарна практика, коли, прикриваючись відомим ім’ям, клієнтам продають неякісний товар чи послугу за високими цінами. А основна політика нашої компанії – належний рівень якості послуг.

Я знаю, що багато дівчат хочуть бути схожими на вас. Можливо, поділитесь секретом свого успіху?   

Дуже приємно. Коли є якісь орієнтири, це круто. Багатьох, і мене в тому числі, надихають люди, їхні можливості, успіхи, погляди на життя.

Все, за що берусь, приречене на успіх – так вважає мій чоловік, два синочки та друзі. З 20 років активно прокладала шлях від нудної бухгалтерії до директора клінінгової компанії, і мені безумовно вдалося. Бухгалтер, директор рекламного агентства, автомобіліст та в найближчому майбутньому – журналіст, ну і, звісно, дружина та мама – це далеко не все. Ерудиція блондинки, тонкий гумор та завидна фігура також варті окремої уваги (сміється – авт)

Я народилася в м. Коломия.  У дитинстві була плаксою і занудою, але зараз зовсім інша – моя енергія б’є ключем.  Cім років займалася балетом. За професією – економіст. Всі отримані знання в різних сферах діяльності знадобилися. На сьогодні я успішна коломиянка (такою себе вважаю) керую клінінговою компанією, яка працює вже третій рік.

Інколи чоловік ревнує свою дружину до її успіхів. Як вам вдається розуміти один одного?

 Це дуже тонка тема. У стосунках важливо мати спільну ціль та разом до неї йти. Нам пощастило знайти спільні цілі та  цінності – це і є невеликий секрет нашого взаєморозуміння та щастя. Маємо спільну справу та займаємо активну громадську позицію. Чоловік багато працює і часто  є головним мотиватором моїх досягнень. Він мене підтримує – це важливо, хоча не завжди розуміє мої амбіції.

Що порекомендуєте жінкам, які шукають себе в житті й бажають стати успішними?

 Єдиного рецепту для досягнення цієї мети немає. Правда в тому, що щастя і успіх кожна жінка уявляє по-своєму. Одній потрібні кар’єра і соціальний статус, іншу влаштовує мирне життя в родинному колі.  Мені здається, потрібно, щиро признатися самій собі в тому, що важливо саме для тебе: не враховуючи, при цьому, моду, думку найближчих людей чи суспільства. Прийняття себе – це найскладніший та найважливіший крок. Після усвідомлення своїх бажань – успіх стає справою часу. Особисто для мене – це тонке відчуття гармонії між сім’єю та кар’єрою.

За інтерв’ю подякувала Ірина Гладуняк

Наші партнери