ГЛУЗД

Карантин продовжили до 11 травня, а це означає, що залишатися вдома потрібно ще 2 тижні.  Глузд уже публікував поради чим зайнятися вдома, щоб не померти від нудьги. Також для старшокласників ми склали добірку навчальних платформ, щоб здати ЗНО на всі 200. Підготували список небанальних книг та декілька добірок фільмів, які можна знайти тут, тут і тут.

Та зі всім цим переліком ти вже, мабуть, упорався / упоралася. Тому ми не припиняємо дбати про те, щоб цей час ти провів / провела з максимальною користю. Через карантин безкоштовних онлайн-курсів стало значно більше, а ми склали ґайд із тими, які можуть тебе зацікавити. Тож читай та обирай навчання до душі.

Усі онлайн-курси та вебінари — від успішних українських та американських експертів. Мова навчання: українська, російська та англійська.

Бізнес, менеджмент та реклама

Серія антикризових вебінарів для бізнесу від Теплого Міста  

Про що: розмови про те, як діяти в нелегкий період, як адаптувати свій бізнес до нових економічних викликів та знаходити оптимальні рішення.  Уже виступили: експерт з онлайн-комунікацій Максим Саваневський, фінансист Юрій Друк, співзасновник Нової Пошти В’ячеслав Климов, проректорка УКУ та засновниця Львівської бізнес-школи Софія Опацька, економіст Роман Шеремета.

Записи 13 вебінарів доступні на YouTube.

Мова: українська.

Тренінги із самозайнятості 

Про що: “Карітас Івано-Франківськ” організовує тренінги для охочих спробувати себе у створенні власного бізнесу. 

Участь можуть узяти люди віком від 18 до 35 років з-поміж місцевих мешканців та вимушено переселених осіб, які належать до соціально вразливих груп.

Після завершення курсу й успішного захисту бізнес-плану учасники отримають змогу придбати професійне обладнання, інструменти або інші активи для самозайнятості в обраній галузі. Максимальна вартість гранту  —  15 тисяч гривень.

Коли: реєстрація триватиме до 30 квітня. Необхідно заповнити анкету запосиланням

Мова: українська.

Онлайн-курс проєктного менеджменту

Про що: Ти дізнаєшся про проєктний менеджмент, командну роботу, тайм-менеджмент, дизайн мислення, комунікацію, HR і фандрейзинг. Навчання організовує Фундація Регіональних Ініціатив.

Коли: навчання триватиме від 6 до 12 травня, відбуватиметься щодня о 18:30. Для реєстрації заповни анкету.

Мова: українська.

Фінансовий менеджмент

Про що: якими є загальні принципи управління фінансами, що визначають успіх? Що треба врахувати, маючи бізнес-ідею? Як оцінити ефективність та інвестиційну привабливість бізнесу? Якими є найсучасніші тренди розвитку фінансів? Про це все розповість викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Олексій Геращенко.

Усі матеріали курсу доступні постійно, можна отримати сертифікат.

Мова: українська.

Папа Бренду

Про що: це авторський відеокурс, в основі якого — особистий досвід роботи зі створення брендів одного з найуспішніших маркетологів країни Андрія Федоріва. 2018 року курс коштував від 200$, тепер усі відео в безкоштовному доступі на Youtube.

Мова: російська.

Просування і заробіток на Youtube + SHATYRKO ACADEMY

Про що: курс складається із 45 уроків, де 37 спікерів розповідають, як розкрутити свою сторінку та заробити на Youtube, TikTok, Instagram, Telegram.

Раніше цей курс коштував 1080$, але тепер засновник академії Андрій Шатирко вирішив поділитися цими знаннями безкоштовно.


Мова: російська.

Digital

Основи цифрового маркетингу

Про що: навчальна платформа від Google надає змогу пройти безкоштовний курс із цифрового маркетингу й отримати сертифікат. Курс складається з 26 модулів, що містять реальні приклади та вправи, щоб ти міг / могла легко застосувати здобуті знання на практиці.

Мова: українська.

Digital Strategy and Action (Цифрова стратегія та дії) 

Про що: як запустити власний digital-проєкт і зробити його затребуваним навіть через 5-10 років. Також тут ітиметься про вибір технологій із потенціалом, створення прототипів, виявлення потреб аудиторії та ще багато корисного.

Мова: англійська (субтитри українською та російською).

Marketing in a Digital World (Маркетинг у цифровій галузі)

Про що: як влаштована digital-реклама, як правильно застосовувати і які неймовірні штуки можна робити за допомогою цифрових технологій.

Мова: англійська (субтитри українською та російською).

Дизайн

Курс із фрілансу для дизайнерів

Про що: Курс від кураторів школи дизайну Projector Максима Ширка та Дениса Потапова. Він допоможе дизайнерам розробити власний сайт, навчитися продавати й не продешевити з бюджетом, обрати фріланс-майданчики та бути самим собі менеджерами. Навчання складається із 16 уроків.

Мова: російська.

Програмування

Курси з програмування на ITVDN

Про що: на платформі ITVDN понад 180 відеоуроків з усіх мов програмування та найбільш популярних інформаційних технологій, а також комплексні програми навчання за 12 спеціальностями з нуля до рівня спеціаліста. Безкоштовно можна обрати 1 курс. 

Мова: російська.

Сучасне мистецтво, фотографія та мода

Нью-Йоркський музей сучасного мистецтва MoMA відкрив безкоштовний доступ до онлайн-курсів із сучасного мистецтва, фотографії та моди. Усі вони доступні на сайті Coursera:

Modern Art and Ideas (Сучасне мистецтво та ідеї)

Про що: як працюють художники, звідки черпають натхнення, їхні політичні та соціальні погляди через мистецтво.

Fashion as Design (Мода як дизайн)

Про що: експерти розповідають про 70 речей та аксесуарів — від африканських шовкових тканин до джинсів та суконь, видрукованих на 3D-принтері.

Мова курсів: англійська.

Seeing Through Photography (Бачити крізь фотографію)

Про що: аналіз різних поглядів на те, що таке фотографія, та способи використання світлин упродовж майже 180-річної історії, щоб навчитися бачити та розуміти зображення.

Мова курсів: англійська.

Nikon School Online (онлайн-курс із фотографії)

Про що: компанія Nikon зробила безкоштовним онлайн-курс фотографії. Раніше він коштував 250 $.

Складається з 10 відеоуроків. Кожен ролик присвячений окремій темі, яку розкриває фотограф-професіонал. Уроки тривають від 15 хвилин до години. Під час навчання ти дізнаєшся, як створюють пейзажні знімки, фотографують дітей, роблять макрофотографії чи знімають музичні кліпи. 

Мова: англійська.

Також пропонуємо тобі пройти курс Коронавірусна інфекція: факти проти паніки від Prometheus. Навчання складається із 6 лекцій. Ти дізнаєшся, що наразі відомо про вірус, яка ймовірність заразитися від хворої людини, що робити, щоб уберегти себе та близьких. Також експерти розкажуть основні симптоми коронавірусу та спростують поширені міфи про інфекцію.

Журналістка: Таня Куліковська

Фото: Джерело

Щоб краще чути серцебиття нашого медіа – підписуйся на наш Telegram-канал.


Наші партнери