ГЛУЗД

24 жовтня –  міжнародний День Організації Об’єднаних Націй. 18 українських зірок у переддень відреагували на компанію ООН «Be the Change», що перекладається “Будь зміною”, яка присвячена Цілям сталого розвитку – поради для досягнення щастя та миру для всього людства. Представництво ООН закликає людей бути більш відповідальними, змінювати свої звички як споживачів, використовувати екологічний транспорт і купувати екопродукти місцевого виробництва. 

Онлайн-журнал “ELLE”  опублікував статтю, де українські зірки діляться власними порадами, як почати змінювати світ уже. 

Водночас сьогодні відкривають виставку з фотопроектом тих самих зірок, приурочену святкуванню 74-ої річниці ООН.

«Ми вирішили створити цей проект для того, щоб надихнути людей змінювати долю і життя своєї планети на краще. Ми стараємося показати, що це реально і не варто боятися думати глобально», — сказала представниця пресслужби ООН в Україні Олена Лаба, йдеться в матеріалі журналу “ELLE”.

Учора медіаресурс “Глузд” показав усе з епіцентру подій: як покращують життя планети пенсіонери та безхатьки. На перший погляд, усе дуже екосвідомо, але це тільки частково, бо наштовхує їх на це скоріше наша реальність: рівень життя та межа бідності. Як розповідає одна з героїнь: 

«Викинути – це безкоштовно, а так, здав – і гроші маєш, і для екології добре».

Жінка отримує пенсію, діти теж допомагають, та попри екосвідомість, за виручені кошти, які пані Юлія отримала в пункті прийому вторинної сировини, старенька планує купити капусти на закваску, а вже за наступні отримані – щось солодке хворому онуку.

Більше про те, хто та чому сортує, можна прочитати в матеріалі “Сортування-виживання”

Тож якщо ви не потрапляєте на виставку свідомих українських зірок – прочитайте нашу статтю про свідомих українців, які  живуть на межі бідності. 

То, можливо, таки безхатьки складають додану вартість, яку ми не завжди помічаємо? 

#устанітолерантності

Наші партнери