ГЛУЗД

«Space Up» – громадська платформа розвитку та неформальної освіти, котра щодня дає можливість розвиватись та вдосконалюватись всім активним людям.

За два роки діяльності команда провела понад 100 заходів, 10 великих навчальних програм, відвідувачами котрих стали майже 3000 людей. Розпочалося все з програми нових бізнес-лідерів. Далі були три “Фотошколи”, «Школа графічного дизайну», «Дебатний клуб», «Англійський розмовний клуб”, “Медіашкола”, серія зустрічей із успішними людьми та багато інших заходів.  

Більшість проектів є безкоштовними, проте є і платні, до яких залучають фахових спеціалістів. Після останніх людина освоює навички, які їй вже дозволяють реалізовуватись як фахівцю. Також команда долучається до діяльності та організації заходів, які ініціює місто.

“Ми живемо тут і хочемо бачити наше місто прогресивним та успішним, тому і працюємо на благо цієї ідеї, яка нас всіх об’єднує”, – розповідає координатор платформи Space Up Михайло Данищук.  

Підсумовуючи дворічну роботу платформи, Михайло виокремив такі плюси Коломиї для реалізації Space Up:

+ при невеликому населенні, всі сфери життя представлені активними коломиянами: мистецтво, спорт, політично-громадське життя, студентство, волонтерство та ін.;

+ дуже якісна початкова та середня освітня база, коломийські старшокласники – покоління майбутніх змін: свідомі, активні, соціально відповідальні, дуже голодні до знань та успіхів, найактивніші учасники наших заходів;

у такому місті як Коломия інформація поширюється серед людей дуже швидко, тому набагато легше здобути або втратити довіру до того чи іншого проекту.

Серед мінусів наступні: 
 відсутність молоді віком 17-23 рр. через те, що у Коломиї немає вищих навчальних закладів;

– недостатня технологічна прогресивність: коломияни все ще у великій кількості не користуються всіма перевагами, що надає їм технологічна епоха;

– стереотипне мислення. Надто часто люди вішають ярлики, нерідко лунає фраза “це неможливо”, “ це нереально”.

Фото: Архів Space Up

Наші партнери