ГЛУЗД

Як бути із сусідами-негідниками й самим такими не стати, ми розповідали в попередньому дописі. Ну, а чим ми можемо бути корисними одні одним під час карантину —  розповідаємо сьогодні.

Нещодавно побачила допис, де молодий чоловік закликає всіх залишатися вдома і розповідає, що розмістив у своєму під’їзді оголошення, де написав, що в зоні особливого ризику зараз люди поважного віку, тому вони можуть звернутися до нього по допомогу.

Я сконтактувала з Павлом (так звати чоловіка), він розповів, що розмістив оголошення 1 квітня і вже допоміг сусідам, які того потребували. Чоловік хотів поділитися ідеєю з друзями, можливо, вона надихне їх на схожі ініціативи.

Якщо твої бабуся та дідусь живуть в інших населених пунктах, то ти можеш звернутися із проханням про допомогу до їхніх сусідів. Більше про те, як подбати про безпеку найрідніших на відстані — читай у нашому матеріалі “Як вберегти маму”.

Дуже важливо допомагати безпечно, особливо коли мова про людей поважного віку: у них значно слабший імунітет, а ти можеш несвідомо стати переносником інфекції. Пакунок можна чіпати на дверну ручку, а гроші переказувати через додаток  — це безпечніше.

Карантин — хороша нагода, щоб переглянути свої стосунки не тільки з рідними, а й із сусідами. Можна попрацювати над взаємодопомогою. Можливо, пора змінити загальні правила гри, починаючи із себе?

Також читай на Глузді: як не померти від нудьги, уникнути паніки та подбати про достатню кількість вітамінів в організмі під час поширення вірусу. Ми підготували й покрокову інструкцію з пошиття маски.

Журналістка: Олена Гелетюк

Дизайнерка: Яна Букреєва

Щоб краще чути серцебиття нашого медіа – підписуйся на наш Telegram-канал.

Наші партнери